Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynardowego centrum usług wspólnych z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy Specjalistę ds. Bezpieczeństwa IT

Specjalista ds. Bezpieczeństwa ITMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie oceny bezpieczeństwa IT;
  • Monitoring realizacji przydzielonych zadań;
  • Kontrola bezpieczeństwa infrastruktury IT w oddziałach firmy;
  • Organizowanie zdalnych spotkań dotyczących oceny i ryzyka poziomu bezpieczeństwa;
  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji w języku angielskim;
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami;

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza, znajomość narzędzi oraz dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa IT;
  • Silna orientacja na bezpieczeństwo IT;
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (średnie lub wyższe);
  • Mile widziana wiedza z zakresu sieci i systemów operacyjnych;
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w systemie hybrydowym (z przewagą pracy zdalnej);
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Regularne szkolenia, zajęcia językowe;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.