Specjalista ds. benefitów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1164182

Dla międzynarodowej firmy, o znanej i cenionej marce z obszaru najmu długoterminowego aut oraz zarządzaniu flotą samochodową, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. benefitów.

 Zakres obowiązków:
  • wsparcie pracowników przy obsłudze wszystkich benefitów
  • koordynowanie współpracy z dostawcami benefitów i dbanie o dobre relacje
  • odpowiedzialność za kwestie administracyjne oraz związane z płatnościami (rejestracja/wyrejestrowywanie pracowników, aktualizacja danych w systemach) we współpracy z HR Generalist
  • zarządzanie benefitami w dedykowanych systemach
  • przygotowywanie raportów na potrzeby działów firmy, a przede wszystkim działu HR, Księgowego oraz Controllingu
  • odpowiedzialność za wewnętrzną komunikację nt. benefitów oraz aktualizację danych w systemach
  • odpowiedzialność za całość procesu zarządzania samochodami służbowymi pracowników (przygotowywanie ofert, wprowadzanie zmian w systemach, kontakt z użytkownikami, organizacja kart paliwowych do floty firmy, raportowanie, umawianie serwisów technicznych)
  • udział w projekcie dotyczącym poprawy efektywności floty służbowej firmy oraz tworzenia platform komunikacyjnych
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem HR

  Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze benefitów
  • doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową – będzie atutem
  • znajomość języka angielskiego – B2
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność w działaniu
  • proaktywność
  • umiejętności pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie i energia do pracy

   Oferowane:
  • umowa o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym (po wdrożeniu)
  • benefity
  • świetna atmosfera w pracy
  • możliwość udziału w ciekawych inicjatywach i projektach HR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland