Specjalista ds. bazy produktów

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • opisywanie własności artykułów wprowadzanych do oferty firmy przy pomocy autorskiego oprogramowania TME - PARCAT;
  • monitorowanie zmian w parametryzacji i dbanie o wysoką jakość opisów produktów;
  • ścisłą współpracę z inżynierami z różnych grup produktowych;
  • tworzenie raportów na podstawie baz danych;
  • analizę działania wyszukiwarki produktów na stronie www;
  • szkolenie pracowników z obsługi programu PARCAT i strony internetowej;

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego technicznego;
  • praktycznej wiedzy z zakresu elektroniki, elektryki, elektrotechniki,automatyki lub dziedzin pokrewnych (warunek konieczny);
  • dobrej znajomości języka angielskiego (codzienna praca z dokumentacją w tym języku);
  • dobrej znajomości pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, komunikatywności.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy z bazami i danych;
  • znajomość systemu SAP.

U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • szkolenia branżowe;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • możliwość śledzenia trendów robotyki na międzynarodowych targach;
  • elastyczne godziny pracy.

Prezentacja firmy

Wiodący na rynku środkowoeuropejskim dystrybutor części i podzesp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne