Opis stanowiska pracy

Zamiast wysyłać bezpowrotnie po kilkadziesiąt zgłoszeń dziennie, zatrzymaj się i zastanów się, czy:

  • chcesz się zapoznać ze specyfiką pracy w renomowanej firmie finansowo-inwestycyjnej?
  • chcesz również wziąć udział we wdrażaniu procesów biznesowych?
  • chcesz dołączyć do zespołu znających się na rzeczy, ambitnych i zorientowanych na rozwój fachowców?

Wystarczy jedna odpowiedź TAK, a zapraszamy do Zurich Berlin Warsaw Consulting – jednej z wiodących europejskich spółek doradczych w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych i innych form finansowania inwestycji, handlu międzynarodowego i rozwoju przedsiębiorczości.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Bazy Danych

Czym się zajmiesz?

  • Zarządzaniem bazą danych firmy
  • Tworzeniem i aktualizacją bazy, w oparciu o realizowane przez firmę projekty
  • Poszukiwaniem nowych danych na potrzeby firmy
  • Optymalizacją powierzonych zadań
  • Wsparciem Zarządu we współpracy z wybranymi klientami

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Samodzielność, organizacja czasu pracy

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę, po okresie próbnym (3 mies.)
  • Podstawowe wynagrodzenie w okresie próbnym od 2000 zł netto wzwyż, w zależności od realizowanych tematów
  • Rozwój osobisty poprzez tworzenie własnej organizacyjnej komórki informatycznej, tworzenie baz danych i zarządzanie nimi pod kampanie reklamowe

Czekamy na Ciebie od zaraz!

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Bazy danych, Praca Praca dla studenta, Praca Inne