Specjalista ds. badawczych

InPhoTech Sp. z o.o.

Warszawa, Lublin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:
 Planowanie i wykonywanie badań laboratoryjnych
 Udział w procesie tworzenia i opracowywania nowych rozwiązań i produktów
 Projektowanie i wytwarzanie elementów światłowodowych
 Realizacja projektów badawczych
 Tworzenie dokumentacji technicznej oraz opisów na temat prowadzonej działalności
 Sporządzanie raportów z badań
 Uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach biznesowych
 Współpraca z innymi zespołami oraz działami w firmie

Oferujemy:
 Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie
 Dobrą atmosferę pracy
 Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach, kursach

Wymagania

Masz ścisły umysł i otwartą głowę? Interesują Cię zaawansowane technologie i marzy Ci się praca w polskiej innowacyjnej firmie? Chcesz się rozwijać i pracować w ambitnym zespole, a o światłowodach słyszałeś nie tylko w reklamie znanej sieci komórkowej… - aplikuj do nas, przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną i dołącz do grona pracowników InPhoTechu!

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki preferowane: fizyka, fotonika, optoelektronika, elektronika, mechatronika) lub ostatnie lata studiów
 Znajomość zagadnień dotyczących technologii światłowodowej, czujników i telekomunikacji światłowodowej, technik laserowych, itp.
 Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania zagadnień technicznych
 Doświadczenie z zakresu pracy laboratoryjnej
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 Umiejętność tworzenia raportów z przeprowadzonych prac
 Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania
 Umiejętność działania pod presją czasu
 Umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
 Specjalistyczna wiedza na temat rozwiązań światłowodowych
 Doświadczenie w pracy na stanowiskach badawczo-rozwojowych
 Doświadczenie potwierdzające umiejętności wskazane w wymaganiach

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie poniżej wymienionych dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim:
 CV
 List motywacyjny
 Opis dotychczasowego doświadczenia i/lub uzyskanych rezultatów na studiach
 Oryginalny tekst napisany przez kandydata (minimum jedna strona) na dowolny temat - preferowane: raport, publikacja, ewentualnie: opis, opowiadanie czy recenzja (po polsku lub angielsku)
 Krótka prezentacja (np. w programie PowerPoint) wizji kandydata dotyczącej Jego działalności w naszej firmie
 Kontakt do dwóch osób mogących zarekomendować kandydata
 List polecający kandydata na stanowisko, o które się ubiega (po polsku lub po angielsku)
 Inne dokumenty potwierdzające umiejętności wskazane w wymaganiach

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez InPhoTech Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

InPhoTech Sp. z o.o. jest firmą typu spin-off, posiadającą status małego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój