Specjalista ds. badania oglądalności internetu

Gemius SA

02-676 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołączysz do zespołu Audience realizującego badanie oglądalności witryn internetowych oraz profilu społeczno-demograficznego internautów w Polsce.

Twoim zadaniem będzie uczestnictwo w realizacji badania gemiusAudience poprzez:

  • obsługę badania Gemius/PBI (w tym: konfiguracja danych, sprawdzanie oskryptowania)
  • świadczenie wsparcia merytorycznego dla Klientów,
  • szukanie rozwiązań dla nietypowych potrzeb Klientów,
  • weryfikację poprawności wyników badania i analiza trendów badania,
  • zlecanie i nadzorowanie realizacji zadań dla Działu Wsparcia Technicznego.

Wymagania

Jeśli:

  • masz za sobą pierwsze doświadczenia z analizą danych,
  • posługujesz się z stopniu bardzo dobrym Excelem,
  • interesujesz się trendami i zjawiskami w branży internetowej,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • pracujesz w sposób samodzielny, dokładny i sumienny,
  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowości,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • masz poczucie humoru,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

  • umiesz pracować w środowisku Linux/Unix,
  • masz oświadczenie w obsłudze Klienta,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój