Specjalista ds. badań polowych

Hays Poland

Wielkopolska, wielkopolskie

Hays Poland

Wielkopolska
NR REF.: 1133678

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy będącej liderem w branży poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. badań polowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za za planowanie i nadzów nad wykonywanymi doświadczeniami na obszarze województwa wielkopolskiegoo i kujawsko-pomorskiego.

Zadania:
· Udział w planowaniu, zakładaniu i prowadzeniu doświadczeń polowych środków ochrony roślin, dbanie o jakość i kondycję upraw polowych (wykonywanie testów Seeds Solutions)
· Pomoc w organizowaniu przebiegu prac badawczych w sposób zapewniający terminową i rzetelną realizację wymagań określonych w metodykach badań
· Wykonywanie zabiegów, ocen, obserwacji i zbiorów zgodnie ze standardami EPPO, GEP
· Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych doświadczeń

Wymagania:
· Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych
· Mile widziane wykształcenie o profilu biologicznym/rolniczym lub pokrewnym
· znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
· Prawo jazdy kat. BE
· Sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole
· Dyspozycyjność, gotowość do pracy w nienormowanym czasie

Firma oferuje:
· Pracę na pełen etat (umowę o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy
· Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, system premiowy, opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kafeteryjny system benefitów)
· Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
· Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy