Specjalista ds. back office z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju i awansów w strukturach firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pochodne
  • Znajomość instrumentów finansowych
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży bankowej
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej

Zadania:

  • Przetwarzanie szeregu zdarzeń dla międzynarodowego portfela wielowalutowego, w ramach codziennej administracji w systemie
  • Wsparcie innych działów biznesowych, w tym opiekunów klientów, agencji pożyczkowych i zespołów obsługi pożyczek
  • Realizacja operacyjnych procesów biznesowych
  • Zarządzanie zapytaniami od klientów zgodnie z SLA
  • Przetwarzanie i walidacja produktów rynkowych będących przedmiotem obrotu globalnego (np. opcji, instrumentów pochodnych na stopę procentową, instrumentów pochodnych na akcje, instrumenty pochodne notowane na giełdzie), współpraca z front-office/ middle office i kontrahentami w razie potrzeby
  • Zarządzanie potwierdzeniami na platformie i poza nią dla produktów, zgodnie z międzynarodowymi standardami rynkowymi
  • Śledzenie i rozwiązywanie zaległych transakcji, potwierdzanie i uzgadnianie rozbieżności zgodnie z przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Udział w inicjatywach i projektach doskonalenia procesów poprzez partnerstwo i budowanie relacji z interesariuszami
  • Przygotowywanie regularnych raportów, aby śledzić status otwartych zapytań i mierzyć ryzyko za pomocą kluczowych wskaźników wydajności
  • Terminowe zajmowanie się różnego rodzaju zapytaniami wewnętrznymi i od klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy