Oferta wyróżniona

Specjalista ds. automatyzacji testów

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest lider w branży ubezpieczeń, jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm na rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjality ds. automatyzacji testów

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Projektowania, tworzenia, przeprowadzania i utrzymania testów automatycznych oprogramowania,
  • Tworzenia narzędzi wspierających testowanie,
  • Wybór scenariuszy do testów regresji, przygotowywania danych,
  • i skryptów testowych,
  • Instalacji i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów,
  • Weryfikacji jakości skryptów automatycznych i dokumentacji testowej dostarczonej przez dostawców zewnętrznych,
  • Utrzymania repozytorium dokumentacji testowej i artefaktów testowych,
  • Monitoring i optymalizacja procesu automatyzacji testów.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, informatyczne),
  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze testowania i automatyzacji testów,
  • Znajomość narzędzi do tworzenia testów automatycznych (Cucumber, Selenium),
  • Umiejętność programowania w języku Java oraz znajomość języka SQL,
  • Umiejętność pisania testów automatycznych w podejściu BDD,
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (GIT),
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (JIRA/SynapseRT),
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników,
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i kreatywność.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy