Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Specjalista ds. automatyzacji testów

Poznań, wielkopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

- Wsparcie i pomoc w wprowadzaniu oraz rozszerzaniu testów do aplikacji mobilnych

- Testowanie aplikacji mobilnych

- Tworzenie scenariuszy testowych

- Opracowywanie dokumentacji testowej

Wymagania:

- Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w testowaniu oprogramowania

- Doświadczenie w automatyzacji testów

- Znajomość oprogramowania: Jira/ Git/ Bamboo / Jenkins / TestRail

- Praktyczna znajomość dowolnego języka programowania: Ruby/ Python/ Java/ Bash / Kotlin / Swift

- Znajomość narzędzi do testowania aplikacji mobilnych

Wymagania

Oferujemy:

- Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)

- Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)

- Możliwość certyfikacji i szkoleń

- Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Kontrola jakości