Specjalista Ds. Automatyki/ Młodszy Automatyk

OTTO Work Force

Olesno, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olesno (województwo opolskie)

Zadania na stanowisku:

• Bieżące usuwanie awarii maszyn linii produkcyjnych

• Programowanie sterowników PLC

• Udział w realizowaniu przeglądów oraz konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem

• Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy oraz sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie

Wymagania:

• Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (preferowany kierunek automatyka i robotyka)

• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pierwszych praktyk w obszarze automatyki

• Znajomość systemów CNC – mile widziane

• Posiadanie uprawnień SEP

• Znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut

Oferujemy:

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta

• Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

• Pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.