Specjalista ds. archiwum – Archiwista

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  • Szkolenia i kursy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia Smart Start

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy w archiwum jako samodzielny archiwista
  • Wykształcenie wyższe w zakresie archiwistyki i zarządzania dokumentacją lub wykształcenie średnie - technik archiwista
  • Znajomość przepisów prawa dotyczącego archiwizacji dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Zadania:

  • Prowadzenie archiwum zakładowego w Spółce (obsługa dokumentacji przychodzącej z 22 oddziałów Spółki)
  • Przyjmowanie i wypożyczanie dokumentacji z archiwum
  • Nadzór nad fizycznym wyłączaniem dokumentów z archiwum i ich przekazaniem do zniszczenia
  • Obsługa Centralnego Rejestru Umów podpisywanych w Spółce oraz ich archiwizacja

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy