Specjalista ds. Aplikacji (Rezonans Magnetyczny) - rekrutacja online

HRK S.A.

Cała Polska, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - międzynarodowego koncernu dostarczającego najwyższej jakości sprzęt medyczny poszukujemy kandydatana na stanowisko Specjalisty ds. Aplikacji (Rezonans Magnetyczny).

Specjalista ds. Aplikacji (Rezonans Magnetyczny)Miejsce pracy: Cała Polska

Zadania:

  • Wsparcie techniczne i kliniczne podczas procesu sprzedaży, demonstrując pełen zakres funkcji produktu, w tym potencjalne zastosowania, możliwości produktu i korzyści dla klientów,
  • Opracowywanie koordynacja i dostarczanie klientom szkoleń na temat korzyści klinicznych, oprogramowania, aplikacji i / lub użytkowania sprzętu,
  • Monitorowanie instalacji u klientów na wyznaczonym terytorium,
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach, przeprowadzając pokazy produktów i ich promocję,
  • Wykorzystywanie wiedzy o rynku i produktach, aby pomóc zespołowi sprzedaży w opracowaniu strategii sprzedaży, marketingu i obsługi klienta,

Wymagania:

  • Doświadczenie jako lekarz medycyny (radiologia), technik radiologii lub fizyk medyczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektroradiologia, medycyna, fizyka medyczna,
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia klinicznego w obsłudze rezonansów magnetycznych,
  • Gotowość do częstych podróży w obrębie określonego regionu geograficznego, a także krajowych spotkań handlowych i targów handlowych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwijania wiedzy w obszarze diagnostyki obrazowej,
  • Pakiet niezbędnych szkoleń,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa itp.),
  • Finansowanie zajęć z języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.