Specjalista ds. aplikacji IT (obszar OLAP w systemach CRM)

Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.

Opole, opolskie

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.
TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref: TOK/2018/136/b/
Miejsce pracy: Wrocław/ Kraków/ Wadowice/ Tarnów/ Bielsko-Biała/ Opole

Wymagania

  • Umiejętności pisania złożonych selectów i analizowania procedur składowanych w T SQL lub PL/SQL
  • Praktycznej znajomości Microsoft SSIS i SSRS jako narzędzi wspomagających aplikacje biznesowe (minimum 2 lata)

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie ładowania danych do Hurtowni i procesowania kostek OLAP
  • Pomoc użytkownikom systemów (praca na II linii wsparcia)
  • Prace administracyjne w systemach IT z obszaru CRM
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania, modyfikacji i rozbudowy systemów z obszaru CRM
  • Pisanie raportów ad hoc z bazy wg specyfikacji od Zgłaszającego

Oferujemy

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, na co dzień koordynującym sprawne utrzymanie systemów IT dla całej Grupy TAURON
  • Udział w projektach na rzecz Grupy TAURON
  • Umowa o pracę i system premii motywacyjnej
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.