Specjalista ds. Aparatury Stacyjnej

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Firma Doradztwa Personalengo HRK S.A. poszukuje dla swojego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i serwisem aparatury przeznaczonej do elektrycznych pomiarów eksploatacyjnych, diagnostycznych i odbiorczych –  osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Aparatury StacyjnejMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • konfiguracja i uruchamianie urządzeń do diagnostyki wyłączników elektroenergetycznych, przekaźników zabezpieczeniowych, testerów automatyki zabezpieczeń, diagnostyki transformatorów,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów, analiza zapytań i przygotowywanie ofert,
  • prowadzenie prezentacji produktów i szkoleń,
  • budowanie bazy klientów i podtrzymywanie z nimi kontaktów,
  • uczestnictwo w targach, konferencjach i szkoleniach,
  • przygotowywanie materiałów produktowych / informacyjnych.

Wymagania:

  • wyższe techniczne (automatyka zabezpieczeniowa, elektrotechnika i pokrewne)
  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie pomiarów, rozruchów, diagnostyki systemów zabezpieczeń, diagnostyki aparatury rozdzielczej, diagnostyki transformatorów, testowania wyłączników,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • uprawnienia SEP pow. 1Kv
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość Excel, Word, Power Point
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, kreatywność, uczciwość
  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji własnej pracy gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy,
  • wszelkie narzędzia pracy do dyspozycji,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w wielu branżach
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole,
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne,
  • bonus roczny i zadaniowy,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji dzięki udziałowi w szkoleniach zagranicznych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.