Specjalista ds. Analizy Ryzyka

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZY RYZYKA (1 ETAT)

Nr. Ref. 177/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Współpraca w opracowaniu, wdrożeniu i aktualizacji polityki i procedur zarządzania ryzykiem obowiązujących w Przedsiębiorstwie,
  • Wsparcie komórek organizacyjnych PPL podczas identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń oraz współpraca z koordynatorami systemów ZSZ funkcjonujących w PPL oraz kierownikami projektów;
  • Analizowanie kompletności rejestru ryzyk tj. listy potencjalnych zagrożeń i ich skutków wraz z ich oceną w zakresie działalności PPL oraz planów postępowania z ryzykiem;
  • Wsparcie w zakresie administrowania narzędziem wspomagającym analizę i ocenę ryzyka;
  • Współpraca w analizowaniu realizacji procesów, zadań, procedur, instrukcji, zasad i innych dokumentów / czynności pod kątem istnienia potencjalnych zagrożeń realizacji celów

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe w zakresie zarządzania, prawa, ekonomii, administracji, lotnictwa lub studia podyplomowe w zakresie zarządzania ryzykiem, etyki, antykorupcji, kontroli, audytu, przeciwdziałania przestępczości
  • Przy wykształceniu średnim 5 lat doświadczenia a przy wyższym 3 lata pracy, w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku związanym z audytem, zarządzaniem ryzykiem, compilance, zarządzaniem procesowym;
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania ryzykiem (identyfikacji, analizy i oceny), etyki, przeciwdziałania nadużyciom, antykorupcji;
  • Zdolność analizowania i interpretowania przepisów powszechnie obowiązujących oraz aktów wewnętrznych pod kątem przebiegu procesu i funkcjonowania narzędzi i mechanizmów kontrolnych;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office – poziom średniozaawansowany;
  • Zdolność skutecznej komunikacji i pracy zespołowej, rzetelność, terminowość, nienaganna postawa etyczna, umiejętności analityczne, sprawna praca w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 24.10.2018r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.