Specjalista ds. Analizy i Kalkulacji

Logwin Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.
Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w zgranym, otwartym zespole projektującym rozwiązania i procesy magazynowe dla klientów w ramach logistyki kontraktowej;
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia od specjalistów ds. przetargów, procesów i projektów z branży TSL w zakresie;
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego;
  • Pracę w trybie hybrydowym, w zależności od aktualnie realizowanych zadań;
  • Bezpłatny pakiet medyczny, dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport, możliwość
  • przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach.

Zadania:

  • Udział w obsłudze przetargów i zapytań ofertowych od strony dostawcy usług logistycznych;
  • Analiza informacji i danych zawartych w dokumentach przetargowych i zapytaniach ofertowych;
  • Przygotowanie podsumowań i zestawień liczbowych z informacji zawartych w dokumentacjach przetargowych;
  • Udział w projektowaniu rozwiązania logistycznego, w celu jego zrozumienia, dla potrzeb kalkulacji kosztowej;
  • Kalkulacja kosztów zaprojektowanych rozwiązań;
  • Tworzenie raportów, zestawień i podsumowań z wyników kalkulacji.

Oczekiwania:

  • Sposób myślenia i pracy na poziomie wykształcenia wyższego;
  • Umiejętność analizy dokumentów;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (szczególnie), wymagane do analizy i sporządzania dokumentów oraz redagowania nowych dokumentów;
  • Umiejętność tworzenia ustrukturyzowanych podsumowań informacji i danych;
  • Spojrzenie na procesy logistyczne w sposób analityczny;
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych;
  • Zainteresowanie zdobywaniem wiedzy i doświadczenia w zakresie analizy dokumentacji przetargowej i procesów logistycznych;
  • Nastawienie na rozwój umiejętności i kompetencji;
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.