SPECJALISTA DS. ANALIZ SPRZEDAŻY - OFPR/22/0286

FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Namysłów, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0288

Obowiązki:

- Wsparcie dla terenowych pracowników sprzedaży i kadry kierowniczej działu sprzedaży w realizacji strategii biznesowej
- Przygotowanie kontraktów i dodatkowych porozumień we współpracy z Działem Prawnym
- Monitorowanie statusu zobowiązań finansowych i rozliczanie obsługiwanych klientów
- Kontrola realizacji efektywności działań promocyjnych w ramach przydzielonego budżetu. Kompletacja dokumentacji i rozliczanie kosztów działań promocyjnych
- Sporządzanie wielopoziomowych analiz sprzedażowych (cyklicznych i ad hoc)
-Ścisła współpraca operacyjna z innymi działami wewnątrz firmy: działami
finansów, marketingu, trade marketingu i łańcucha dostaw oraz biurem obsługi
klienta (BOK)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • praktyczna wiedza w zakresie podstaw matematyki kupieckiej
  • optymizm i pewność w działaniu
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • Umiejętności efektywnego planowania, zarządzania czasem i priorytetami
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomiczno-handlowe

Miejsce pracy: OLEŚNICKA 17, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy