Specjalista ds. Analiz Rynkowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz Rynkowych Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Raportowanie i analiza wyników (odchylenia od planu oraz ich przyczyny)
  • Proponowanie taktycznych poziomów cen wspierających realizację strategicznych celów Spółki
  • Monitorowanie aktywności konkurencji
  • Ewaluacja aktywności marketingowych oraz sprzedażowych
  • Ustalanie strategii dla kanałów sprzedaży (segmentacja oraz priorytetyzacja kanałów sprzedaży)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 1-2 - letnie doświadczenie w obszarze analiz danych rynkowych w branży FMCG
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, PowerPoint
  • Umiejętność raportowania oraz prezentowania złożonych danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność komunikacji i współpracy z wieloma klientami wewnętrznymi, także na wyższym szczeblu organizacyjnym
  • Mile widziana znajomość SQL

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, firmowa biblioteka, kawa / herbata, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, parking dla pracowników
  • Możliwość pracy zdalnej w 50%
  • Elastyczny czas pracy
  • Lekarza w biurze
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dodatkowy urlop
  • Premia roczna tzw. 13stka
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.