Specjalista ds. Analiz Reklamacji z Rynku (MOr)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Zimna Wódka, opolskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Obowiązki:

  • analiza danych rynkowych odnośnie wadliwości produktów oraz tworzenie na jej podstawie raportów,
  • terminowe sporządzanie raportów na potrzeby firmy oraz Klientów,
  • analizowanie przychodzących reklamacji jakościowych,
  • przeprowadzanie konsolidacji danych,
  • współpraca z Klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze analizowania reklamacji,
  • umiejętność logicznego myślenia i wnioskownia na podstawie zebranych danych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność prezentowania danych.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.