Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Specjalista ds. analiz klienta korporacyjnego

Warszawa, mazowieckie

PKO Bank Polski

Opis stanowiska pracy

Departament Sprzedaży Korporacyjnej
Nr ref.: CEN/241/03/2018

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na:

• pozyskiwaniu oraz przygotowywaniu danych potrzebnych do wykonywania raportów i analiz dotyczących sieci sprzedaży i klientów
• analizowaniu i interpretowaniu danych historycznych, trendów sprzedażowych oraz poziomów realizacji planów sprzedażowych
• wdrażaniu narzędzi umożliwiających optymalizację i automatyzację procesów przygotowania i pozyskiwania danych do analiz, identyfikacji i naprawie problemów z jakością danych
• tworzeniu w pełni automatycznych raportów cyklicznych oraz ad-hoc
• udziale w projektach związanych z rozbudową hurtowni danych
• rozwoju i utrzymaniu narzędzi analitycznych służących np. identyfikacji kluczowych trendów jak i poprawy efektywności sieci sprzedaży
• udziale w usprawnianiu systemów i aplikacji pod kątem automatyzacji procesów raportowania i prezentowania danych

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

• masz wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia, metody ilościowe
• bardzo dobrze znasz program Excel, pozwalający na sprawne posługiwanie się tabelami przestawnymi, złożonymi funkcjami i wykonywanie operacji na dużej ilości danych, mile widziana znajomość dodatków do Excela: Power Query, Power Pivot,
• znasz język SQL
• posiadasz umiejętność pracy z dużą ilością danych, jesteś sumienny i dokładny
• chętnie się uczysz, jesteś samodzielny i kreatywny w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych

Co od nas otrzymasz:

• umowę o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
• elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
• prywatną ogólnopolską opiekę zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
• profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, koncentrując... się na ich potrzebach. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy
w rozwój i odpowiedzialnie wdrażamy nowoczesne technologie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na ludzi, firmy, kulturę
i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.

Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do naszego zespołu osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

PKO Bank Polski jako stabilny pracodawca zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Z myślą o młodych i ambitnych ludziach stworzyliśmy ofertę płatnych staży i praktyk.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Analityka