Specjalista ds. Analiz i Wdrożeń

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Proponujemy:

  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • Rozwój w obszarze silnie rozwojowego produktu,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz dla działu dystrybucji krajowej,
  • Rozwój narzędzi do kwotacji klientów,
  • Badanie i raportowanie zmian dot. wyników w poszczególnych działach,
  • Zarządzanie cennikiem,
  • Edycja i aktualizacja treści dot. działu dystrybucji w Intranecie i stronie www,
  • Generowanie not uznaniowych oraz obciążeniowych,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Wsparcie działu w codziennej pracy,
  • Raportowanie do Kierownika Działu Analiz oraz Dyrektora Dystrybucji Krajowej.

Wymagania:

  • Biegła obsługa programu Excel,
  • Znajomość baz danych SQL,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności analityczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.