Specjalista ds. analiz i rozliczeń produktów obsługi klienta - Kraków

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zestawień i raportów w obszarze obsługi klienta i sprzedaży.
  • Przygotowanie analiz na potrzeby zarządzania w obszarze obsługi klienta i sprzedaży.
  • Raportowanie efektywności funkcjonujących obszarów biznesowych w obszarze obsługi klienta.
  • Opracowywanie i wdrażanie zasad raportowania zgodnie ze zleconym zapotrzebowaniem, w tym: analiza raportów
    systemowych oraz identyfikacja obszarów do poprawy.
  • Praca na bardzo dużej ilości danych.
  • Rozwój narzędzi, technik oraz systemów raportowania.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe z zakresu: ekonomia, matematyka, statystyka, informatyka, administracja, prawo,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie analitycznym (Obsługa Klienta i Sprzedaż; controlling)
  • znajomość obsługi komputera i narzędzi: Microsoft Office - Excel i Access, SQL server,
  • podstawowa wiedza z zakresu statystyki, prognozowania i symulacji,
  • otwartość na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i pracy z dużą ilością danych,
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu i dynamicznie zmieniających się warunkach biznesowych,
  • rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • doskonała zdolność komunikacji i umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja do pracy i uczenia się,
  • czynne prawo jazdy kategorii "B".

Co możemy Ci zaoferować?

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z docelowym przejęciem przez Pracodawcę-Użytkownika.
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie energetycznej.
• Wynagrodzenie miesięczne, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, premię kwartalną, świadczenie energetyczne.
• Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.
• Szkolenia podwyższające Twoje kwalifikacje, jak też możliwość zdobycia nowego doświadczenia w zakresie prowadzonych spraw.

Wszystkim uczestniczącym w procesie rekrutacji zapewniamy pełną dyskrecję. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do przesłania aplikacji.

W aplikacji prosimy również umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Certyfikat Agencji w KRAZ 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta