Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Arcus S.A.

Warszawa, mazowieckie

Arcus S.A. Arcus S.A.
ARCUS SA, spółka notowana na GPW w Warszawie,
lider rynku zarządzania dokumentem, korespondencją oraz integracji systemów IT
poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie procesów: budżetowania, kontroli realizacji budżetu oraz monitoringu kosztów.

Główne zadania

  • Udział w procesie przygotowywania budżetu rocznego oraz kontrola jego realizacji
  • Udział w procesach raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego; ścisła współpraca z Działem Księgowości
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych z różnych obszarów działalności Spółki na potrzeby zarządcze

Oczekiwania od Kandydatów

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Znajomość podstaw rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w tym min. 1,5 roku nieprzerwanie w jednej organizacji)
  • Praktyczna, biegła znajomość Excel, VBA, MS Access
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych liczbowych
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność
  • Znajomość systemu Microsoft AX Dynamics będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz system premiowy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny OK System, grupowe ubezpieczenie na życie)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.