Kontroler Finansowy / Kierownik Działu Analiz - rekrutacja online

HRK S.A.

Piekary Śląskie, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy / Kierownik Działu AnalizMiejsce pracy: Piekary Śląskie

Zadania:

  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • uczestnictwo w procesie przygotowywania budżetu rocznego oraz planu wieloletniego
  • kontrola kosztów
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • analiza rentowności produktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, np. ekonomia
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, min. 3 lata
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i skrupulatność

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i uczestnictwo w kursach
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon)
  • system kafeteryjny i atrakcyjne bonusy finansowe (wakacyjne, świąteczne, urodzinowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.