Specjalista ds. analiz finansowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Nisko, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Nisko

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zadania na stanowisku pracy:

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych
  • Analiza ryzyka ekonomicznego przedsięwzięć
  • Tworzenie prognoz ekonomicznych i ich weryfikacja
  • Tworzenie arkuszy analitycznych
  • Analiza ryzyka kursowego i ryzyka stopy procentowej
  • Analiza i modelowanie kalkulacji kosztów do celów decyzyjnych
  • Sporządzanie terminowych raportów i dokładnych analiz
  • Udział w przygotowywaniu strategii finansowych
  • Finansowa ocena projektów inwestycyjnych
  • Analiza planów gospodarczych w zakresie nadzoru właścicielskiego
  • Przygotowywanie programów restrukturyzacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku związanym z audytem przedsiębiorstw
  • Wykształcenie wyższe II stopnia w zakresie ekonomii, zarządzania przedsiębiorstwem, finansów i rachunkowości, ekonometrii, matematyki finansowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa, planów finansowych, controllingu finansowego
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego
  • Znajomość modeli rachunku kosztów (modele decyzyjne)
  • Umiejętność szacowania ryzyka transakcji walutowych i ryzyka kursowego
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz znajomość systemów klasy ERP, PREZI

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji oraz premię motywacyjną
  • Dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia na życie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w renomowanej firmie w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Numer referencyjny: DS/08/2020/SdsAF
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.