Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina W Gdańsku

Specjalista ds. Akustyki

Od: Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina W Gdańsku
Miejsce pracy: Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku informuje o naborze na stanowisko:

I. Nazwa i adres jednostki: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

II. Stanowisko: Specjalista ds. Akustyki
Wymiar etatu: 1,0

III. Niezbędne wymagania od kandydatów

  1. znajomość zagadnień akustyki, realizatora i reżysera dźwięku
  2. wykształcenie inżynierskie lub dyplom akustyka
  3. znajomość obsługi urządzeń elektroakustycznych, audiowizualnych, elektrycznych, studyjnych, estradowych : współczesnych cyfrowych systemów rejestracji dźwięku wraz z podstawowym oprogramowaniem
  4. co najmniej dwuletni staż pracy przy obsłudze inteligentnych urządzeń scenicznych i akustycznych
  5. znajomość języka angielskiego technicznego w zakresie urządzeń akustycznych

IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

  1. umiejętność dobrego czytania partytur
  2. wykształcenie muzyczne
  3. umiejętność szybkiego uczenia się i podwyższania kwalifikacji zawodowych
  4. umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu i przy często zmieniających się dyspozycjach,
  5. dokładność, staranność,
  6. komunikatywność,
  7. umiejętności interpersonalne.

V. Zadania wykonywane na stanowisku:

  1. tworzenie i reżyseria dźwięku w produkcji nagraniowej oraz koncertów na żywo, dokonywanie wyboru fragmentów tworzących całość dzieła artystycznego, mastering, obsługa i konserwacja sprzętu nagłośnieniowego
  2. instalowanie, uruchomienie i konfiguracja wymaganego wyposażenia akustycznego i sprzętu nagłośnieniowego,
  3. obsługa i kontrola poprawności działania użytego wyposażenia akustycznego wraz z obsługą studia nagrań,
  4. bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego w tym obsługa programów wykorzystywanych na konsolach,
  5. nadzór techniczny przy realizacji zewnętrznych sesji nagraniowych zlecanych przez Filharmonię,
  6. nagrywanie materiałów audio na koncertach i innych zdarzeniach organizowanych przez Polską Filharmonię Bałtycką,
  7. obróbka materiałów nagranych na koncertach i innych wydarzeniach organizowanych przez Filharmonię
  8. składanie wniosków na nowe innowacyjne rozwiązania w zakresie instalacji, sprzętu nagłośnieniowego,
  9. obsługa urządzeń, sprzętu podwieszanego pod stropem
  10. udział w odbiorach technicznych prac konserwacyjnych sprzętu, urządzeń transportu bliskiego zlokalizowanego na stropie technicznym
  11. prowadzenie niezbędnej dokumentacji techniczno-akustycznej w PFB
  12. prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości z zakresu wykonywanych zadań

VI. Wymagane dokumenty:

  1. CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) lub kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  2. list motywacyjny,
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
  4. kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,
  5. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (oświadczenie znajduje się na stronie internetowej BIP Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku)

Informacja dla kandydata dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2016 r. Dz. U. Poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk.
  2. Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie obecnej rekrutacji oraz podjęcie działań przed zawarciem umowy.
  3. Każda osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są przepisy art. 22 (1) Kodeksu Pracy oraz w przypadku dobrowolnego podania innych danych niż wynikających z przepisów prawa zgoda kandydata

VII. Termin złożenia dokumentów: 20 maja 2018r.

Dokumenty można złożyć drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj", osobiście lub przesłać na adres Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk w terminie do dnia 20 maja 2018r. (decyduje data stempla pocztowego)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.