SPECJALISTA DS. AKPIA APARATURY KONTROLNO-POMIAROWEJ I AUTOMATYKI

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1291

Obowiązki:

- administracja i nadzór oraz rozwój przemysłowych systemów AKPiA oczyszczalni ścieków,
- analiza i rozwiązanie problemów związanych z AKPIA /mile widziane informatycznych,
- współpraca z przedstawicielami producentów sprzętu w zakresie jego naprawy, serwisowania, wymiany, modernizacji,
- usuwanie awarii natury AKPiA /mile widziana również informatycznych,
- tworzenie i utrzymanie dokumentacji,
- znajomość produktów firmy SIEMENS, E+H, HACH,
- znajomość programu narzędziowego SCADA

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • dobra znajomość Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office
  • znajomość protokołów przemysłowych (Profibus/Profinet/Modbus)
  • znajomość podstaw budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych (Ethernet/RS-232/RS-485)
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • znajomość architektury systemów PLC/HMI/SCADA
  • znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Switching/Routing)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Automatyka, robotyka, informatyka

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC Siemens, obsługi i tworzenia aplikacji w oprogramowaniu narzędziowym SCADA. Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży będzie atutem.

Miejsce pracy: Aleje 1 Maja 16, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Automatyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy