Specjalista ds. Administracyjnych

NBC Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Wrocław

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy we Wrocławiu Specjalisty na stanowisko:

Numer ref.: SDA/WRO/301019/MZ

Zadania:

  • Sporządzanie aneksów, porozumień, wypowiedzeń
  • Przygotowywanie raportów, umów, notatek oraz redagowanie pism
  • Nadzór nad kompletnością dokumentów
  • Obsługa wewnętrznej bazy danych
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań
  • Obsługa korespondencji i dekretowanie dokumentów
  • Obsługa programów benefitowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Wsparcie działu delivery

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu administracyjnym lub finansowo- księgowym
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office
  • Osoba nie bojącą się wyzwań, samodzielna, komunikatywna, zorganizowana i rzetelna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pogodna osobowość i nastawienie do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny model wynagrodzeń oraz benefitów
  • Komfortowe warunki pracy
  • Dużo wyzwań, możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.