Specjalista ds. administracyjnych

Medi-System Sp. z o.o.

Wiązowna k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych do pracy w Wiązownej koło Warszawy.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad gospodarką magazynową: tworzenie zamówień w zakresie środków higienicznych, wyposażenia, etc.,
  • wsparcie pielęgniarki oddziałowej w nadzorowaniu gospodarki lekowej: tworzenie zamówień w zakresie leków, materiałów medycznych, pampersów itp. zapewnienie ich dostępności,
  • nadzór nad infrastrukturą budynku oraz używanym sprzętem (przeglądy, naprawy, etc.),
  • współpraca z dostawcami (usługi sprzątające, odbiór odpadów medycznych, pralnia, catering, etc.),
  • kontrola zapisów w programie finansowo-księgowym, analizy do remanentów i zamówień,
  • rozliczanie godzin pracy,
  • prowadzenie zestawienia urlopów pracowników,
  • wspieranie realizacji projektów rekrutacyjnych (umieszczanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, etc.).

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera głównie MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość umowy o pracę,
  • karty sportowe,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji,
  • pracę w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Firma MEDI- system zajmuje się szczególnymi obszarami świadczeń m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa