Specjalista ds. Administracyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

ZADANIA

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania i utrzymania dokumentacji zatwierdzonego personelu DOA (Design Organization Approval)
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania i utrzymywania dokumentacji systemu organizacji DOA, tj. opracowywanie formularzy, nadzór nad ich kolejnymi zmianami, kompletacja komentarzy do procedur oraz pomoc w przygotowywaniu mark-up’ów
  • Kontrola nad Certification Compliance List i jej zmianami
  • Wsparcie w nadzorowaniu akcji naprawczych po audytach EASA oraz po audytach klienta.

WYMAGANIA

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub innej pokrewnej dziedzinie
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę na czas określony. Zapewniamy pakiet benefitów pozapłacowych. Zatrudnienie stwarza możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials