Specjalista ds. administracyjnych

KB Pomorze Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Obsługa sekretariatu
  • Pomoc w organizacji spotkań zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zarządzanie korespondencję, porządkowanie i archiwizacja dokumentów
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Wykonywanie innych zadań administracyjno-biurowych zleconych przez kierownictwo budowy

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy,
  • Pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,
  • Udział w ciekawych projektach i budowach,
  • Praca w miłej atmosferze w doświadczonym zespole,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praca w pełnym wymiarze godzin tj. 8 godzin w dni robocze
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu wycen i ofert
  • Mile widziana znajomość programu Norma raz MS Project

Prezentacja firmy

KB Pomorze Spółka z o.o. jest specjalistyczną firmą inżynierską zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat