Specjalista ds. administracyjnych obiektu

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Administracja Publiczna

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki Kraków, ul. Królewska 57 i Twardowskiego 16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• ustalanie harmonogramów i koordynacja przeglądów technicznych obiektu, w szczególności wynikających z ustawy Prawo Budowlane i aktów towarzyszących;

• ustalanie harmonogramów i koordynacja przeglądów i serwisów urządzeń i instalacji stanowiących infrastrukturę obiektu w oparciu o warunki udzielonej gwarancji oraz zapisy Dokumentacji Techniczno-Ruchowych;

• zgłaszanie ewentualnych awarii Gwarantowi i nadzór nad ich usunięciem;

• ustalanie warunków i koordynacja współpracy z zewnętrznymi firmami w zakresie administracyjno-gospodarczym i ochroną obiektu;

• odpowiedzialność za otoczenie obiektu, dróg i parkingów;

• prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu i urządzeń (w tym Książki Obiektu Budowlanego wraz z dołączanymi protokołami przeglądów, badań i pomiarów);

• obsługa systemu zarządzania budynkiem (BMS);

• obsługa wewnętrznego system zleceń administracyjnych (helpdesk);

• obsługa systemów kontroli dostępu i monitoringu;

• udział w postępowaniach ofertowych i przetargowych na wybór wykonawców zamówień publicznych w zakresie zarządzania nieruchomością;

• odpowiedzialność za odbiory zlecanych prac w zakresie administrowania, remontów i inwestycji oraz potwierdzanie wydatków finansowych z tym związanych;

• odpowiedzialność i prowadzenie dokumentacji dotyczącej administrowania obiektem;

• utrzymywanie stałego kontaktu z wszystkimi komórkami organizacyjnymi Centrum;

• wykonywanie innych zleconych przez przełożonego zadań wynikających z zajmowanego stanowiska.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy;

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

• udział w szkoleniach, konferencjach;

• przyjazne miejsce pracy;

• możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego;

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego; preferowane zarządzanie nieruchomością lub techniczne,

• min. 3 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomości Prawa zamówień publicznych,

• znajomości Prawa Budowlanego i aktów mu towarzyszących

Wymagane dokumenty: CV (mile widziany list motywacyjny)

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie dokumentów drogą elektroniczną do dnia

31 października 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UP/SAO/37/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 19 listopada 2018