Specjalista ds. Administracyjno - Sprzedażowych

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Schwalbach (Niemcy), zagranica

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Numer Referencyjny: ASA/2018/OW

Zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń, kontakt z klientami oraz przygotowanie umów,
  • Współpraca z niemieckim oddziałem firmy oraz zewnętrznymi dostawcami usług,
  • Dbałość o prawidłową i terminową realizację zamówień,
  • Monitorowanie dostaw i ścisła współpraca z działem logistycznym,
  • Pełnienie nadzoru nad przyznanymi limitami kredytowymi,
  • Wystawianie faktur oraz „miękka windykacja”,
  • Koordynacja współpracy z kontrahentami (biura rachunkowe, firmy ubezpieczeniowe, itp.),
  • Wsparcie kierownika oddziału,
  • Opracowywanie wewnętrznych raportów finansowych i biznesowych,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Zarządzanie biurem oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy;

Wymagania

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane ukończone studia związane z ekonomią, logistyką lub administracją,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie bardzo dobrym,
  • Mile widziana znajomość SAP,
  • Doskonały zmysł organizacyjny,
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne w szczególności umiejętność pracy w zespole;

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse