Specjalista ds. administracyjno - personalnych

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia? Lubisz stawiane ci wyzwania i nie chcesz się ograniczać tylko do jednej wąskiej specjalności? A może dodatkowo chcesz zdobyć lub poszerzyć Twoje doświadczenie zawodowe z zakresu administracji personalnej?
Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do nas i stań się częścią międzynarodowego zespołu.

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów operacyjnych w porozumieniu z działami produkcyjnymi, logistycznymi oraz magazynem,
  • Rozliczenie czasu pracy pracowników oraz raportowanie danych HR,
  • Nadzór dokumentacją personalną w zakresie kadr i płac,
  • Przygotowanie i wysyłanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON,
  • Udział w dostosowaniu firmy do zmieniającego się prawa w zakresie RODO,

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość j. włoskiego),
  • Dobra znajomość programu Płatnik oraz pakietu Ms Office,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, obowiązkowość, dokładność oraz samodzielność,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.