Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Zarządzanie pracowniczym systemem świadczeń pozapłacowych w zakresie podpisywania i kompletowania dokumentacji oraz akceptacji kosztów,
  • Obsługa pakietu firmowych ubezpieczeń majątkowych,
  • Organizacja poczty przychodzącej i wychodzącej (przesyłki kurierskie, Poczta Polska, poczta elektroniczna, poczta wewnętrzna),
  • Przygotowywanie korespondencji i koordynowanie jej obiegu wewnątrz firmy,
  • Sporządzanie zamówień na artykuły biurowe i spożywcze lub inne na potrzeby biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wielozadaniowym stanowisku - obsłudze recepcji/sekretariatu firmy,
  • Doskonała organizacja pracy i nastawienie na aktywną współpracę ze wszystkimi jednostkami firmy,
  • Biegła znajomość obsługi narzędzi biurowych i pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, Umiejętność budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań samodzielną pracę w podwójnie HR-owym środowisku - w dziale HR firmy z branży HR,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat