Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Deerfos Europe Sp. z o.o.

Błonie k. Miękinii, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Deerfos Europe Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji materiałów ściernych, zlokalizowana w Błoniach (k. Miękini) poszukuje Specjalisty ds. administracyjno-księgowych .

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość podstaw prawa pracy
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • umiejętność posługiwania się pakietem Ms Office
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną pracę pełną wyzwań
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zapewniamy szkolenie na oferowane stanowisko.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy lub o dostarczenie jej bezpośrednio do naszej firmy. Mile widziane CV w języku angielskim.

Osoba do kontaktu: Marta Odrowąż tel. 071 342 2360 wew. 32, 071 345 6606.,

Prosimy również o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Deerfos Europe Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją papierów śc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse