Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1414

Obowiązki:

Obsługa w zakresie RODO. Sporządzania list płac dla pracowników zatrudnionych w placówce. Okresowa analiza funduszu płac. Sporządzanie i przekazywanie dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych i innych wynikających z przepisów o ubezpieczeniu społecznym. Przygotowanie dokumentacji i wypłat wynagrodzeń z tytułu umów o dzieło i umów zleceń. Zakładanie i prowadzenie kart wynagrodzeń dla wszystkich pracowników. Prowadzenie pełniej dokumentacji w zakresie: wynagrodzeń, zasiłków, rozliczeń z ZUS i US. Sporządzenie sprawozdań GUS, PFRON. Prowadzenie akt osobowych. Prowadzenie spraw związanych z ZFŚŚ i funduszem ds. pomocy zdrowotnej. Dokumentacja, protokoły, rozliczenia finansowe. Prowadzenie archiwum szkoły. Praca w zastępstwie: 01.09.2020 - 28.04.2020

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Znajomość obsługi programu Płatnik. Znajomość obsługi programów płacowo-kadrowych firmy Wolters (Progman). Znajomość programów MS Office. Obsługa Systemu Informacji Oświatowej. Doświadczenie w pracy w placówce oświatowej.

Miejsce pracy: Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy