Specjalista ds. administracyjno-biurowych.

Mastermet Sp. z o.o.

52-028 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca o charakterze administracyjno-biurowym w siedzibie firmy przy ul. Międzyrzeckiej
we Wrocławiu. Praca przy komputerze, prowadzenie korespondencji pocztowej, fakturowanie, prowadzenie zestawień, obliczeń, prowadzenie magazynu, zamawianie towarów i usług, odbiór i przygotowywanie przesyłek. Załatwianie czynności administracyjnych, urzędowych i organizacyjnych na terenie Wrocławia i okolic.

Wymagania

Obsługa komputera.
Znajomość pakietów Office, programów do obsługi poczty elektronicznej.
Sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

Znajomość programu Subiekt oraz Symfonia.
Wykształcenie lub doświadczenie w branży technicznej.
Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego.
Prawo jazdy,

Prezentacja firmy

Mastermet Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem technicznym i dostawą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa