Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków osoby zatrudnianej :
• Administrowanie mieniem nalężącym do firmy
• Nadzór nad gospodarką odpadami zgodnie z wymogami prawnymi
• Dbanie o utrzymanie standardów HACCP, IFS, BRC,
• aktywny udział w zapewnieniu ochrony środowiska przez przedsiębiorstwo
• Prowadzenie gospodarki odzieżą
• Prowadzenie i archiwizacja korespondencji, nadzorowanie dokumentacji dotyczącej prac administracji, segregacja ofert.
• Kontakt z klientami, urzędami i dostawcami.
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

• wykształcenie średnie – kierunek budownictwo, ochrona środowiska lub kierunki pokrewne (wyższe mile widziane)
• Wysoka kultura osobista
• Duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i prace pod presją ,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Dyspozycyjność zaangażowanie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
• Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• czynne prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie w pracy w administracji oraz przy zagadnieniach ochrony środowiska

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na stałę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja