Specjalista ds. Administracji

Plus Kadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

-obsługa klienta wewnętrznego w zakresie dostarczanych usług administracyjnych
-przygotowywanie raportów i analiz kosztowych
-planowanie budżetu oraz efektywne zarzadzanie kosztami usług administracyjnych
-tworzenie memoriałów kosztowych
-rozliczanie faktur

Wymagania:

-wykształcenie wyższe lub średnie
-znajomość zagadnień finansowo-księgowych (planowanie budżetu, memoriały kosztowe)
-bardzo dobra znajomość MS Office
-umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego zarządzanie czasem
-wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
-czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-umowę o pracę z trzy miesięcznym okresem próbnym
-stabilne zatrudnienie
-możliwość rozwoju
-pracę w renomowanej firmie na rynku polskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.