Specjalista ds. Administracji

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Coral Travel Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac i nadzór nad dokumentacją dotyczącą wynajmu powierzchni handlowych
  • nadzór nad przebiegiem prac wykończeniowych i etapów przygotowania lokalu do użytku
  • zamawianie i dostarczanie elementów wyposażenia
  • dbanie o zgodność wyposażenia i wyglądu lokalu z wytycznymi
  • przeprowadzanie bieżących kontroli stanu technicznego lokali handlowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zarządzania nieruchomościami
  • utrzymywanie relacji z administratorami budynków, dostawcami mediów i innymi firmami zewnętrznymi
  • rozliczanie kosztów administracyjnych

Wymagania:

  • prawo jazdy
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie związane z administracją nieruchomościami lub prowadzeniem własnej działalności gospodarczej
  • umiejętność negocjacji i podejmowania decyzji
  • dyspozycyjność do podróży służbowych 2-3 razy w miesiącu
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywny angielski
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i profesjonalizm w działaniu

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • telefon i samochód do wyjazdów służbowych
  • pakiet benefitów: karta Multisport, karta lunchowa, opieka medyczna, zniżki na wakacje