Specjalista ds. Administracji

THE UNLIMITED POLAND Sp.z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jak to jest przychodzić do pracy zadowolonym i pełnym energii?

Czy fajnie jest kiedy szef mówi "Dobra robota"?

Jak to jest kiedy ktoś docenia to co robisz?

Czy można cieszyć się pracą, z której aż żal wychodzić do domu?

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania, to wiedz, że my znamy odpowiedź. Witaj w wyjątkowym miejscu jakim jest:

The Unlimited Poland

Jesteśmy międzynarodową firmą ubezpieczeniową. Współpracujemy z takimi partnerami jak: Lloyds, AXA, AIG i S7 Health.

Przez 4 lata z rzędu wygrywaliśmy prestiżową nagrodę "Najlepszego Pracodawcy" przyznawaną przed Deloitte.

W Polsce zaczynamy dopiero swoja przygodę i budujemy od początku zespół za zespołem w tempie, który zadziwia nawet nas.

Dlatego potrzebujemy osób pełnych pasji i zaangażowania w to co robią. Twoje doświadczenie nie jest najważniejsze. Jeśli masz cechy jakich szukamy, to szybko nauczysz się swojej pracy.

Pomożemy Ci spełniać marzenia!

Dołącz do naszego zespołu jako:

JEŚLI:

  • Potrafisz się zorganizować jak Mr Wolf w "Pulp fiction"
  • Jest w Tobie coś co pcha Cię do realizacji założonych celów
  • Masz zdolności analityczne
  • Skrupulatnie podchodzisz do swoich obowiązków
  • Sprawnie obsługujesz komputer (MS Office, Internet).
  • I uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy

Zapraszamy do naszej firmy, którą nazywamy "polskim gogle" - pomyśl dlaczego ?

MIŁO TEŻ JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta, administracji lub kontroli jakości sprzedaży
  • Znasz chociaż trochę branże ubezpieczeniową;
  • Mówisz po angielsku w stopniu komunikatywnym

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie rozwijającej biznes w Polsce;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Szkolenie przygotowujące do pracy;
  • Biuro w centrum Warszawy;
  • Uśmiechniętych i pełnych pasji ludzi, którzy chętnie pomogą Ci w każdym zadaniu;
  • Własne biurko z kubkiem pysznej kawy

Jeśli uważasz, że to fajna propozycja złóż CV, a my z uważnością godną Sherlocka Holmesa przyjrzymy mu się i z uśmiechem na twarzy wybierzemy na klawiaturze telefonu Twój numer.

A potem, kto wie co się stanie. Może już niedługo spotkamy się przy Twoim biurku

Aplikuj teraz i daj się nam poznać. Już się cieszymy

APLIKUJ! TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY!

Prezentacja firmy

The Unlimited jest międzynarodową firmą zajmującą się ubezpieczeniami i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne