Specjalista ds. Administracji

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

NetLand Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

NETLAND SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie Java i .Net. Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu, kompetentna obsługa interesantów i gości
  • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i korespondencji w firmie (w tym opisywanie faktur) oraz przestrzeganie terminowości ich załatwiania
  • Sporządzanie niezbędnych pism i opracowywanie dokumentów związanych z działalnością spółki, w tym sprawozdań i planów
  • Organizacja zaplecza spotkań / konferencji (m.in. rezerwacja sal szkoleniowych, cateringu, pokoi hotelowych oraz inne czynności techniczno-organizacyjne)
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami, urzędami, klientami, itp.

Wymagania

Wymagania:

  • Obsługa oprogramowania biurowego MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny!
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości
  • Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

NetLand Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarze IT i GIS na terenie Polski.
Od 2004r.... realizujemy kluczowe projekty dotyczące informatyzacji instytucji publicznych oraz inwestorów prywatnych.
Naszą misją jest wspieranie procesu informatyzacji społeczeństwa.
Co też z zaangażowaniem czynimy w sposób najbardziej przyjazny wszystkim Użytkownikom.

NetLand to zaspokajanie informatycznych potrzeb klientów na najwyższym poziomie.
To innowacyjność, ugruntowana wiedza i wieloletnie doświadczenie.

NetLand to także Zespół wyjątkowych ludzi, realizujących pasje związane z pracą
i zabawą programowaniem obszarów IoT, Telemetrii, SmartCity, GIS czy Systemów Medycznych.

Chcesz w fajnej atmosferze rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Dołącz do jednego z naszych Zespołów już dziś!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja