Specjalista ds. Administracji

Velis Real Estate Tech

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się tworzeniem autorskiego oprogramowania biznesowego oraz integracją IT dla sektora nieruchomości komercyjnych i przemysłowych.

Istniejemy od 2009 roku, jesteśmy liderem na rynku, a nasze rozwiązania zostały dotychczas wdrożone w 17 krajach na całym świecie.

Dołącz do naszego Działu Administracji, jeśli interesują Cię poniższe zadania:

  • zarządzanie dokumentacją finansową firmy (wprowadzanie i opisywanie kosztów fakturowanie, współpraca z biurem rachunkowo-księgowym)
  • prowadzenie biura (organizowanie wysyłek i zakupów, obsługa korespondencji, organizacja wizyt partnerów i klientów pracodawcy)
  • organizacja misji i wyjazdów krajowych oraz zagranicznych
  • przygotowywanie umów, protokołów, dokumentacji przetargowej i innych dokumentów
  • wsparcie przy wdrożeniach projektów
  • zarządzanie obiegiem dokumentów niefinansowych
  • wsparcie w prowadzeniu projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • możliwość współpracy z polskimi i zagranicznymi partnerami
  • nowoczesne biuro w Krakowskim Parku Technologicznym
  • pracę w godzinach 8-16 lub 9-17
  • wewnętrzne szkolenia
  • dofinansowane kursy języka angielskiego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • doskonałą kawę/wydarzenia integracyjne i sportowe/PlayStation

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności biegłej obsługi edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego
  • czynnego prawa jazdy kategorii „B"
  • wiedzy z zakresu finansów i ekonomii

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (z podanym numerem referencyjnym 1/2017/ADM).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami."

Prezentacja firmy

Velis Real Estate Tech creates technology for buildings that tran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja