Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0626

Obowiązki:

Prowadzenie spraw i dokumentacji z zakresu prac remontowych i konserwacyjnych. Odpowiedzialność merytoryczna za realizowane prace, kompletność dokumentów, kontrola racjonalnego wykorzystania środków finansowych.
Utrzymanie w należytym stanie technicznym budynków, urządzeń i instalacji poprzez niezwłoczne organizowanie procesu usuwania wszystkich awarii.
Kontrola prawidłowości wykonywania przez pracowników firmy ochroniarskiej obowiązków w zakresie ochrony obiektów i terenów spółki pod kątem zgodności z obowiązującymi w spółce przepisami.Nadzór nad pracownikami wykonującymi obowiązki związane z utrzymaniem czystości na terenie wszystkich spółek.
Prowadzenie książek obiektów budowlanych oraz nadzór nad terminowym wykonywaniem pomiarów w obiektach budowlanych wynikających z ustawy Prawo Budowlane. Udział w opracowywaniu rocznych planów remontowo inwestycyjnych.
Prowadzenie całokształtu spraw związanych z ubezpieczeniem majątku spółek. Bieżący nadzór nad zapisami w księgach wieczystych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Oferujemy: Ciekawą i stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją. Ruchomy czas pracy. Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka. Dodatkowe świadczenia dla pracowników będących rodzicami.

Miejsce pracy: Budowlanych 7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: ,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych dla celów procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o. o. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych zawartą w ogłoszeniu. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: ( 0-56) 45 06 144 lub 45 06 179

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy