Specjalista ds. administracji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Miejsce pracy: Ołtarzew

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Praca w godzinach: 8-16, od pon. do pt.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 lub C1
  • Umiejętność pracy w programach komputerowych Microsoft Office: Word, Excel oraz PowerPoint
  • Mile widziana jest umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, organizacja pracy własnej, zdolność do analitycznego myślenia

Zadania:

  • Zamawianie i zakup artykułów biurowych dla biura i magazynu
  • Zakup artykułów spożywczych, zapewnienie ciągłości dostaw wody mineralnej dla pracowników
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów między biurem a zewnętrznymi firmami współpracującymi
  • Administrowanie portalem sprawozdawczym GUS-u
  • Obsługa gości - rezerwacje hoteli, biletów lotniczych itp.
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla potrzeb kierownictwa
  • Wprowadzanie faktur zakupu do systemu SAP oraz rejestracja w dzienniku korespondencyjnym
  • Sporządzanie raportów z wydatków gotówkowych dla księgowości korporacyjnej oraz biura rachunkowego
  • Sporządzanie zestawień godzin nadliczbowych, list obecności
  • Administrowanie zatrudnieniem pracowników tymczasowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials