Specjalista ds.administracji

D.SPEED SP. Z O.O.

93-578 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Wykonywanie bieżących prac administracyjnych na potrzeby spółki;

• Prowadzenie ewidencji dokumentów (umów, faktur, protokołów), dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

• Weryfikowanie poprawności faktur z zamówieniami, wprowadzanie i rozliczanie faktur kosztowych, wystawianie faktur sprzedażowych;

• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników;

• Obsługa windykacji należności oraz wysyłania wezwań do zapłaty;

• Redagowanie pism, przygotowanie korespondencji do wysyłki;

• Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym i prawnym, z administratorem budynku itp.;

• Wsparcie Zarządu i współpracowników w zakresie bieżących i nagłych spraw administracyjnych;

• Planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie średnie;

• Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel);

• Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;

• Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;

• Zorientowanie na potrzeby klienta wewnętrznego;

• Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

• dobra znajomość języka włoskiego lub angielskiego.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Pracę w pełnym wymiarze, w stałych godzinach od poniedziałku do piątku;

• Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;

• Niezbędne narzędzia do pracy.

Prezentacja firmy

D.SPEED jest firmą spedycyjną z siedzibą w Łodzi działającą w branży tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja