Opis stanowiska pracy

1. Administrowanie flotą samochodową,
2. Opieka nad zagranicznymi konsultantami
3. Współpraca z konserwatorem w zakresie napraw,
4. Udział w organizacji działań na rzecz pracowników,
5. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, kompetencji, kwalifikacji poprzez dostępne formy rozwoju zawodowego takie jak szkolenia (wewnętrzne, zewnętrzne), publikacje fachowe, itp.,
6. Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji interpersonalnych z pracownikami,
7. Przestrzeganie dyscypliny pracy,
8. Realizacja dodatkowych zadań wskazanych przez bezpośredniego przełożonego.
9. Przestrzeganie wymagań systemu zarządzania jakością w zakresie powierzanych obowiązków.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub średnie,
- Dobra znajomość obsługi komputera (Pakietu MS Office),
- Zdolności interpersonalne, umiejętność dobrej komunikacji z pracownikami,
- Umiejętność przygotowania odpowiednich raportów, zestawień,
- Umiejętność radzenia sobie w konfliktowych sytuacjach,
- Język angielski w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację,
- Prawo Jazdy Kat. B.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja