Specjalista ds. Administracji z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:
- Wprowadzanie danych do systemu i sprawdzanie ich poprawności,
- Monitorowanie terminów realizacji zleceń
- Komunikacja z kontrahentami
- Ścisła współpraca z zespołami z Niemiec i Polski
- Zarządzanie systemami

WYMAGANIA:
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub obsłudze klienta,
- Dokładność, terminowość, komunikatywność,
- Łatwość w obsłudze programów komputerowych i różnych aplikacji,

OFERTA:
- Praca zdalna (do odwołania)
- Realna możliwości rozwoju oraz awansu w międzynarodowej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w godzinach 8-16 lub 9-17 (pon.-pt.)
- Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna - Lux Med., karta MiltiSport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials